G-022SCGR6MW G-022SCGR6MW

Mars Retrosu – 30 Ekim/15 Ocak

Published on:

Savaş Tanrısı Ares’in gezegeni Mars 30 Ekim 2022 tarihinde İkizler burcundaki Retro hareketine başlayacak. Retro hareketine 15 Ocak 2023 tarihinde kadar devam eden kızıl gezegenin astrolojide temsil ettiği savaş, gerilim, girişimcilik konuları ön planda seyrederken ikizler burcu arketipine bağlı olarak kısa seyahatler, iletişim, sosyal medya gibi alanlarda hayatımıza gerilim katabilir.

Mars’ın sevdiği çatışma ve gerilim hatlarına 30 Ekim – 15 Ocak tarihleri arasında dikkat etmeli, delice açığa çıkan öfke patlamalarına, kardeşlerle yaşanılacak gerilimlere ve sosyal medyada kişilerin birbirine savaş açmamasına özen göstermeliyiz.

Bu etkilerin yanı sıra Ekim-Kasım dönemlerinde Neptün gezegeni ile yapacağı zorlayıcı açılar zihnimizin öfkeyle bulanmasına sebep olabilir. Soğuk ve yağmurlu bir akşamda yakılan ateşin sönmesi gibi kaçınılmaz çatışmalar yaşanabilir. Dillerimizin kemiğinin olmadığını unutmamalı Retro konumunda açığa çıkan pasif agresif saldırganlıklarımıza karşın telkin edici olmaya özen göstermeliyiz.

Related

Cevap bırakın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Error decoding the Instagram API json
G-022SCGR6MW