Tarot & Astroloji Danışmanlığı


Ayça Nur Partal 2019 Yılında Tarotun mistik dünyasına ünlü tarolog ve astrolog Hajo Banzhaf’ın kitabına rastlaması sonucu ile ilk yolculuğuna adım attı.

Uzun bir süre, bu ezoterik görüşle harmanlanan bir eğitim danışmanlığı aradığı süreçte çeşitli tarot okuyucuları ile iletişime geçti ve
kartların büyülü dünyasında yer edinen insanlarla iletişime geçerek yürüdüğü yolda bilgilenmeye devam etti.

2020 yılına geldiğinde birçok tarot danışmanlığı veren insanla oturup konuşuyor, mailler üzerinden kendine katkı sağlayacak bir eğitmen arıyordu. Böylece yolculuğu Ayça Şahin’in verdiği kıymetli eğitimlere doğru aktı. Sembolleri, Carl Gustav Jung felsefesi ve Hajo Banzhaf’ın tarot ilmine kattığı değerli öğretilerle harmanlayan değerli öğretim üyesinin sınavlarından başarıyla geçerek eğitimini tamamladı. Ve Ayça, sözlerine şu şekilde devam ediyor:

Astroloji tabanlı aldığım eğitim beni Astrolojinin büyüsüne, Numeroloji, Tarot & Astroloji gibi alanların bağlantısına doğru çekmeye devam etti.

Danışmanlıklarımı 2020 yılından itibaren sürdürdüğüm noktada, binlerce ruha dokunmanın, ışık olmanın huzuruyla tarot danışmanlıklarıma devam ediyor, kişilerin ruhlarına şifa olmaya en içten arzularımla beraber niyet ediyorum. Mistik öğretiler olarak adlandırılan Tarotun dünyasına hiçbir ruhun öylesine çekileceğine inanmıyorum, bu gün bu yazıyı okuyan her ruhun kendi içinde çeşitli sancılarla boğuştuğunu, kalbine bir zehir gibi yayılan karmaşıklığın çaresizliğini sezinleyebiliyorum.

Danışmanlıkla ilgili ayrıntılı bilgiye aşağıdaki paketlerimizden ulaşabilirsiniz.

Bu açılımlar benim belirlediğim ve uzmanı olduğum açılımlardır. Bunun dışında, bakılmaması gereken bazı önemli noktalar var.
(Etik değerlerimden ötürü)

Yasak Aşk Açılımları yapmıyoruz
Hamile kişilere bakım yapmıyoruz
Hasta, halsiz ve psikolojik olarak dengesi olmayan kişilere bakım yapmıyoruz
Sağlıkla ilgili soruları olanlara bakım yapmıyoruz. İlahi bir cevap beklenildiğinden etik ve ahlak dışı olacaktır.

Alttaki iletişim formunu doldurarak danışmanlık hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.