G-022SCGR6MW G-022SCGR6MW

Ardına Bakma! – Savaş Arabası

Published on:

Kartın mesajı: Geçmişi ve köklerini ardında bırak, öğretilerini ve deneyimlerini unutmadan kendine ait olan o yola çık. Bu sorumluluk için yeterince güçlüsün.

Bu kartla beraber Joker ailesinden uzaklaşarak ilk kez kendi başına yola çıkacaktır. Kendi kararlarını alan ve uygulayan bir yetişkine dönüşmüştür. Bu kart bu yüzden kararlarını alan iradeli kişinin yola çıkma, geçmişi geride bırakarak ileriye doğru gitme anlamını içerir. Karttaki bakışlar ileriye, geleceğe doğru kararlı ve korkusuzca bakıyordur.

Top 20 güç tarot arbak en iyi 2022

Soruyla ilgili cesaret alarak yola çıkılacağını, risk alacağını gösterir. Kişi eskiyi geride bırakarak konfor alanından çıkmaya hazırlanıyordur. Arabaya binen kişi geriye dönmeyeceğinden bu yönüyle kararlılık gösterir.

Öngörü olarak yorumlanırken bir yüzleşme, bir kararlılık ve ilerleme olarak söylenebilirken tavsiye kartı olarak yorumlandığı takdirde sorudaki sorumluluğun alınması gerektiğini, bir karar verilmesi ve kuşku duymadan ilerlenmesi gerektiğini simgeler.

Araba Kartındaki her bir simgede Joker’in ailesinden izler göreceğiz. Azize sfenkslerini, İmparatoriçe başındaki tacı, İmparator zırhını ve Aziz arabanın hemen önündeki anahtarı vermiştir. Büyücü ise asasını vermiştir. Asa değişim ve dönüşümün her noktada olduğunu ve kişinin bu yolculukta muhakkak değişeceğini söyler. Beyaz ve Siyah renkteki sfenkler bu yolculukta kişinin her zaman akıl ve sezgilerini dinlemesi gerektiğini öğütlemektedir. Bu iki koşum hayvanı Çin sembollerinde bütünlük simgesi Tao’yu temsil eder. İki renkte olmaları bilinçli aklın gerçeklik algısındaki ikiliği simgeler. Bu nedenle yol her zaman tek düzlemde gitmez, bazen yönümüzü değiştirmeliyiz.

Related

Cevap bırakın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Error decoding the Instagram API json
G-022SCGR6MW